Witamy w Strefie Targowej II edycji Targów Pracy na UKSW

Jest nam niezmiernie miło, że możemy współpracować z liderami tak wielu branż. Mamy nadzieję, że zarówno prezentacje jaki i bezpośrednie spotkania ze studentami i absolwentami naszej Uczelni – organizowane z wiadomych względów za pomocą platform internetowych – przyczynią się do kształtowania długofalowej współpracy. Zależy nam bardzo aby te targi były swoistą trampoliną do przyszłych karier naszych absolwentów.

Szanowni Pracodawcy, szukajcie więc najlepszych spośród naszych studentów i absolwentów. Dajcie szanse młodym, ambitnym i kreatywnym ludziom, którzy aby rozwinąć skrzydła w swoich dziedzinach muszą zdobyć u Was doświadczenie zawodowe!

Drodzy Studenci, wybierajcie, spośród najlepszych przedstawicieli Pracodawców na rynku pracy i umawiajcie się na spotkania. Być może dzisiaj jest dzień, kiedy znajdziecie wymarzoną praktykę, staż lub pracę!

WYSTAWCY II edycji Wirtualnych Targów Pracy


 

ATMOTERM S.A.

Ul. Łangowskiego 4
45-031 Opole

https://www.atmoterm.pl/

Atmoterm SA to przede wszystkim ludzie. Współpracujemy  zarówno ze studentami jak i osobami z dużym doświadczeniem eksperckim. Aplikując, możesz dołączyć na przykład do grona specjalistów i konsultantów ds. ochrony środowiska, programistów IT, inżynierów testów czy analityków procesów biznesowych. To szerokie zróżnicowanie osób i dziedzin przekłada się na unikalny zespół i atmosferę pracy. Atmoterm jest ekspertem w konsultingu ochrony środowiska i zaawansowanych technologiach IT. Dostarcza autorskie systemy informatyczne do zarządzania danymi środowiskowymi, a także usługi doradcze obejmujące m.in. dokumentacje środowiskowe, ekspertyzy i analizy prawno-środowiskowe.

PREZENTACJA

PRACA: https://www.atmoterm.pl/praca/

Poszukiwane kierunki studiów: Ochrona środowiska i pokrewne, Inżynieria środowiska i pokrewne,  technologie IT/Informatyka, Chemia


Bank Pekao S.A.

Ul. Grzybowska 53/57
00-844 Warszawa

https://karieranabank.pl/

Bank Pekao S.A. to przede wszystkim nasi pracownicy! Jesteśmy pionierem bankowości w Polsce. Łączymy różne perspektywy i wprowadzamy innowacje w życie, a wszystko to jest możliwe właśnie dzięki naszym pracownikom! Niezależnie od tego, czy jesteś ekspertem w danej dziedzinie, czy na początku swojej drogi zawodowej, liczy się satysfakcja i zadowolenie ze swojej pracy. Nie czekaj, zobacz nasze aktualne oferty pracy, #bierzżyciezarogi i dołącz do naszego teamu! Czy wiesz, że Bank Pekao S.A. … Został założony w 1929 r. i jest jedną z największych instytucji finansowych Europy Środkowo-Wschodniej? Obsługujemy ponad 5,5 mln klientów detalicznych i posiadamy drugą, co do wielkości sieć oddziałów w Polsce. Jako wiodący bank korporacyjny w Polsce, obsługujemy, co drugą korporację w kraju. 

PREZENTACJA

PRACA: Kariera w Banku Pekao S.A. Jesteśmy pionierem bankowości w Polsce. Łączymy różne perspektywy i wprowadzamy innowacje w życie, a wszystko to dzięki naszym pracownikom! Poznaj nasze działy i aplikuj online https://karieranabank.pl/

Poszukiwane kierunki studiów: różne


DECISIVE Worldwide Szmigiel, Papros, Gregorczyk sp.j.

ul. Puławska 99A

02-595 Warszawa

https://decisiveworldwide.com/

Nasza kancelaria specjalizuje się w dynamicznie rozwijającym się rynku nieruchomości. Reprezentujemy zarówno klientów na polskim rynku, jak również zagranicznym. Naszą wizytówką jest skuteczność i zadowolenie naszych Klientów. Posiadamy 12-letnie doświadczenie w branży z zakresu prawa nieruchomości, prawa handlowego, prawa korporacyjnego, a także sporów sądowych i arbitrażowych. Tworzymy młody zespół, pełen pasji do wykonywanej pracy. Doceniamy młode i ambitne osoby, otwierając im drzwi do wymarzonej ścieżki kariery. W DECISIVE doceniamy zaangażowanie i odpowiedzialność w powierzonych zadaniach. Jesteśmy zespołem, który otwarcie przyjmuje studentów pragnących zdobywać wiedzę w połączeniu z praktyką. Kogo szukamy? – Osób pełnych pasji, zaangażowania oraz chęci do współtworzenia naszego Zespołu.

PREZENTACJA

PRACA: Poznaj nasz Zespół – https://decisiveworldwide.com/

Poszukiwane kierunki studiów: Prawo


EDU Research Polska Sp. z o.o.

ul. Danusi 31E, lok. 1

03-259 Warszawa 

http://www.eduresearch.pl

EDU Research Polska Sp. z o.o. jest firmą zajmującą się działalnością edukacyjną, szkoleniową, badawczą, ewaluacyjną oraz konsultingowo-doradczą. Posiada bogate doświadczenie w realizacji oraz ewaluacji projektów współfinansowanych ze środków EFS i Erasmus+ (m.in. programy mobilnościowe, partnerstwa strategiczne) – poświęconych w szczególności problematyce edukacji, w tym edukacji zawodowej, wsparcia coachingowego, integracji zawodowej i społecznej, rozwoju zawodowego oraz mobilności młodzieży/dorosłych. Realizując projekty ponadnarodowe EDU zdobyło duże doświadczenie w zakresie nawiązywania, rozwijania i koordynowania współpracy międzynarodowej oraz w upowszechnianiu rezultatów projektu. Współpracuje z licznymi krajowymi i zagranicznymi instytutami badawczymi, wyższymi uczelniami, instytucjami szkoleniowymi i instytucjami pozarządowymi.

PREZENTACJA

PRACA: Stażysta do Działu Projektów

Poszukiwane kierunki studiów: Europeistyka, Psychologia, Pedagogika, Administracja, Nauki Społeczne


Eurozet Sp. z o.o.

ul. Żurawia 8

01-234 Warszawa

https://www.eurozet.pl/

Eurozet to jedna z wiodących grup mediowych w Polsce, zajmująca się produkcją i nadawaniem programów radiowych, sprzedażą czasu reklamowego, działalnością brokerską dla stacji i serwisów internetowych, a także tworzeniem i zarządzaniem serwisami internetowymi. Istniejemy od 1993 roku.

Obecnie w skład Grupy Eurozet wchodzi pięć rozgłośni: Radio ZET, Antyradio, Chillizet, Meloradio, Radio Plus, serwisy internetowe, w tym: radiozet.pl, antyradio.pl, chillizet.pl, planeta.pl i radiostacja.pl; a także Studio ZET produkujące reklamy oraz Eurozet Live – marka dedykowana projektom cross-mediowym i marketingowi miejsc i wydarzeń.

PREZENTACJA

PRACA:  https://www.eurozet.pl/Kariera/Aplikuj

Poszukiwane kierunki studiów: Dziennikarstwo, Zarządzanie Zasobami Ludzkimi, Finanse i Rachunkowość, Ekonomia, IT 

 —


Grant Thornton Frąckowiak Sp. z o.o. Sp. k.

ul. Abpa. A. Baraniaka 88E

61-131 Poznań

https://grantthornton.pl/

Jesteśmy polską firmą audytorsko-doradczą, należymy do sieci Grant Thornton International. Działamy w Polsce od 28 lat. Posiadamy 700-osobowy zespół oraz biura w kluczowych aglomeracjach. Gdy dołączysz do Grant Thornton, doświadczysz czegoś więcej niż obecności w nowym miejscu pracy. Tutaj, w przyjaznej kulturze opartej na szacunku i współpracy w dynamicznym tempie rozwiniesz swoje talenty.

PREZENTACJA 

PRACA: https://grantthornton.pl/kariera/oferty-stazy-i-praktyk/oferta/?offer=MjI0NTVfMF8xMjk4_7 https://grantthornton.pl/kariera/oferty-stazy-i-praktyk/oferta/?offer=MjI0NjFfMF8xMjk4_7 https://grantthornton.pl/kariera/oferty-pracy/oferta/?offer=MjIzNzJfMF8xMjk4_7 https://grantthornton.pl/kariera/oferty-pracy/oferta/?offer=MjIzNzVfMF8xMjk4_7 https://grantthornton.pl/kariera/oferty-pracy/oferta/?offer=MjIzODZfMF8xMjk4_7 https://grantthornton.pl/kariera/oferty-pracy/oferta/?offer=MjI0MzBfMF8xMjk4_7

Poszukiwane kierunki studiów: Prawo, Administracja, Ekonomia

– 


Kancelaria Prezesa Rady Ministrów – Departament Służby Cywilnej

Al. Ujazdowskie 1/3
00-583 Warszawa

https://www.gov.pl/sluzbacywilna

W Departamencie Służby Cywilnej KPRM zajmujemy się m.in. promocją zatrudnienia w korpusie służby cywilnej.
Jako członkowie korpusu służby cywilnej dbamy, aby administracja rządowa prawidłowo funkcjonowała, niezależnie od sytuacji politycznej i zmian rządu. Jest nas blisko 120 tyś. Pracujemy w ponad 1800 urzędach administracji rządowej na szczeblu centralnym i regionalnym  (np. ministerstwa, urzędy wojewódzkie, inspektoraty powiatowe).

PREZENTACJA

PRACA: Poszukujemy specjalistów różnych dziedzin. Proponujemy ciekawą, stabilną pracę. Wszystkie oferty publikujemy we wspólnej bazie ogłoszeń: https://nabory.kprm.gov.pl/

Poszukiwane kierunki studiów: różne


KiberOne

 ul. Włodarzewska 55

02-384 Warszawa

https://kiber-one.pl

Międzynarodowa szkoła programowania i nauk IT dla dzieci w wieku od 6 do 14 lat, która wygrała konkurs ONZ i UNESCO w 2020 roku jako najlepszy projekt edukacyjny! KIBERone – to największy międzynarodowy projekt z zakresu edukacji cyfrowej dzieci . Nasze szkoły działają w 20 krajach i ponad 150 miastach, a teraz otworzyły się w Warszawie. Tutaj dziecko może odkrywać najbardziej popularne obszary w dziedzinie technologii cyfrowych, aby uzyskać edukację przyszłości.

PREZENTACJA

PRACA: https://www.praca.pl/menedzer-zarzadzajacy_4353655.html#50dd17b99f3e72ca0237228e8f0891ee https://www.praca.pl/trener-programowania-dla-dzieci_4189689.html

Poszukiwane kierunki studiów: Pedagogika, Informatyka, Psychologia, Ekonomia menedżerska


Norint Sp. z o.o.

ul. Mizerna 16

34-440 Kuszkowce

http://www.norint.pl

Jesteśmy Agencją Pośrednictwa Pracy i od ponad 7 lat współpracujemy z pielęgniarkami z Polski. Zapewniamy udział w przejrzystym procesie rekrutacji i zatrudnieniu w Norwegii. Po pozytywnym przejściu całego procesu rekrutacji i zaakceptowaniu Kandydata przez przyszłego pracodawcę, Kandydat rozpoczyna naukę języka norweskiego. W tym czasie nasz zespół w imieniu Kandydata pracuje nad uzyskaniem zgody na legalną pracę na stanowisku pielęgniarki/pielęgniarza w Norwegii; znajduje najlepsze zakwaterowanie i przygotuje Kandydata na wyjazd do Norwegii.

PREZENTACJA

PRACA: Praca w Norwegii dla Pielęgniarek/ Pielęgniarzy

Poszukiwane kierunki studiów: pielęgniarstwo